1 februari 2024

Gurre Lieder Schönberg

Laurens Symfonisch
Groot Omroepkoor
Bayerische Rundfunk
Koninklijk Concertgebouworkest
o.l.v Riccardo Chailly
solisten: Robert Hol, Camilla Nylund, Ekaterina Semenchuk, Andreas Schager, Norbert Ernst, Wolfgang Koch

Amsterdam, Concertgebouw, 20.15 uur

www.laurensvocaal.nl

2 februari 2024

Gurre Lieder Schönberg

Laurens Symfonisch
Groot Omroepkoor
Bayerische Rundfunk
Koninklijk Concertgebouworkest
o.l.v Riccardo Chailly
solisten: Robert Hol, Camilla Nylund, Ekaterina Semenchuk, Andreas Schager, Norbert Ernst, Wolfgang Koch

Amsterdam, Concertgebouw, 20.15 uur

www.laurensvocaal.nl

4 februari 2024

Gurre Lieder Schönberg

Laurens Symfonisch
Groot Omroepkoor
Bayerische Rundfunk
Koninklijk Concertgebouworkest
o.l.v Riccardo Chailly
solisten: Robert Hol, Camilla Nylund, Ekaterina Semenchuk, Andreas Schager, Norbert Ernst, Wolfgang Koch

Amsterdam, Concertgebouw, 20.15 uur

www.laurensvocaal.nl

16 februari 2024

Mahler 2

Laurens Symphonisch
Residentie Orkest o.l.v. Anja Bihlmaier

Den Haag, Amare, 20.15 uur
www.laurensvocaal.nl

17 februari 2023

Stemcoaching

Cantorijdag Lutherse Kerken
Klank- en koorvorming o.l.v. Natascha Morsink



Woerden, Lutherse Kerk


18 februari 2024

Mahler 2

Laurens Symphonisch
Residentie Orkest o.l.v. Anja Bihlmaier

Den Haag, Amare, 14.15 uur
www.laurensvocaal.nl

23 maart 2024

Mattheus Passie

Laurens Collegium
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Ivor Bolton

Amsterdam, Concertgebouw, 19.30 uur

www.laurensvocaal.nl

25 maart 2024

Mattheus Passie

Laurens Collegium
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Ivor Bolton

Amsterdam, Concertgebouw, 19.30 uur

www.laurensvocaal.nl

28 maart 2024

Mattheus Passie

Laurens Collegium
Nationaal Jongenskoor
Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. John Butt

Rotterdam, De Doelen, 19.30 uur
www.laurensvocaal.nl

29 maart 2024

Mattheus Passie

Laurens Collegium
Nationaal Jongenskoor
Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. John Butt

Rotterdam, De Doelen, 19.30 uur
www.laurensvocaal.nl

30 maart 2024

Mattheus Passie

Laurens Collegium
Nationaal Jongenskoor
Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. John Butt

Rotterdam, De Doelen, 19.30 uur
www.laurensvocaal.nl

17 april 2024

Kooracademie

Laurens Collegium, Academisten: Codarts Kamerkoor, studenten koordirectie, studenten orgel, Wiecher Mandemaker, cursusleider, Hayo Boerema, orgel.

Muziek van Mendelssohn en Brahms.

Rotterdam, Laurenskerk, 20.15 uur

www.laurensvocaal.nl

14 mei 2024

Herdenkingsconcert

Laurens Collegium en Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Giuseppe Mengoli

Rotterdam, Laurenskerk, 20.15 uur

www.laurensvocaal.nl

24 mei 2024

200 jaar Beethoven 9

Laurens Symfonisch en
Residentie Orkest o.l.v. Richard Egarr

Den Haag, Amare, 20.15 uur

www.laurensvocaal.nl

26 mei 2024

200 jaar Beethoven 9

Laurens Symfonisch
Residentie Orkest o.l.v. Richard Egarr

Den Haag, Amare, 11.00 uur

www.laurensvocaal.nl

19 september 2024

Epica - Afas Live show

Pa'dam Kamerkoor



20 september 2024

Epica - Afas Live show

Pa'dam Kamerkoor



21 december 2024

Weihnachts Oratorium

Laurens Collegium
Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Reinard Goebel

Rotterdam, de Doelen, 20.15 uur

www.laurensvocaal.nl

22 december 2024

Weihnachts Oratorium

Laurens Collegium
Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Reinard Goebel

Rotterdam, de Doelen, 14.15 uur

www.laurensvocaal.nl